17:58:40 | دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | فارسی / انگلیسی | صفحه اصلی
 
اخبار
هفت دانشگاه کشور میزبان کارگاه های آموزشی جشنواره هنر مقاومت

از سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت،ˈمحمد حبیبیˈ دبیر اجرایی این رویداد بین المللی روزچهارشنبه گفت:دانشگاه های زاهدان، یزد ، کرمان ، نیشابور،همدان،شوشتر و دانشگاه الزهرا (س) تهران میزبان کارگاه های آموزشی هنر مقاومت در رشته های مختلف هنرهای تجسمی هستند.

وی افزود:این کارگاه های آموزشی که در بهمن ماه آغاز به کار کرده اند با استقبال گسترده دانشجویان و دانشگاهیان روبرو شده است.

حبیبی در خصوص برپایی این کارگاه های آموزشی گفت: طی تعامل و رایزنی های صورت گرفته با دانشگاه های مختلف سراسر کشور، برنامه کارگاه های آموزشی برای هفت دانشگاه از استان های مختلف کشور نهایی شده و طبق برنامه هفت کارگاه آموزشی در رشته های مختلف هنرهای تجسمی با موضوع مقاومت در این دانشگاه ها برپا شده است.

وی افزود: در دانشگاه نیشابور برای دو رشته نقاشی و هنرهای حجمی کارگاه آموزشی داریم که با استقبال خوب دانشجویان نیز مواجه شده اند. کارگاه دانشگاه الزهرا(س) با موفقیت پشت سر گذاشته شده و کار در 6 دانشگاه دیگر همچنان ادامه دارد.

سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت با دبیری ˈحبیب الله صادقیˈ تا 20 اسفند 1391 پذیرای آثار شرکت کنندگان در بخش های دوازده گانه هنرهای تجسمی است.
منبع خبر : IRNA